| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 253.410 RON | 256.780 RON | 184.377 RON | +69.886 RON | 1 ▼-1 |
| 2024 | 247.323 RON | 247.323 RON | 171.495 RON | +73.405 RON | 2 ▲+1 |
| 2023 | 307.161 RON | 308.675 RON | 188.101 RON | +117.951 RON | 1 |
| 2022 | 273.732 RON | 273.740 RON | 174.424 RON | +96.857 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.427 RON | 70.309 RON | - | 32.003 RON | 38.306 RON | 15.650 RON | 70.086 RON |
| 2024 | 12.279 RON | 76.853 RON | 3.040 RON | 38.402 RON | 35.411 RON | 15.527 RON | 73.605 RON |
| 2023 | 19.942 RON | 265.307 RON | 3.040 RON | 29.064 RON | 233.203 RON | 33.491 RON | 251.758 RON |
| 2022 | 24.088 RON | 179.618 RON | 3.040 RON | 13.528 RON | 163.050 RON | 31.856 RON | 171.850 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 2,5% în 2025, după o scădere de 19,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 2,5%.
Marja netă a scăzut de la 29,7% în 2024 la 27,6% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 2 la 1 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 253.410 lei în 2025, față de 123.662 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 17,4% în 2024 la 18,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,5% | 27,6% | 253.410 lei | 18,3% |
| 2024 | -19,5% | 29,7% | 123.662 lei | 17,4% |
| 2023 | 12,2% | 38,4% | 307.161 lei | 11,7% |
| 2022 | - | 35,4% | 273.732 lei | 15,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.678 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9510 în 2025, firma se află în primele 44% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 14,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 160.522 lei în 2025, calculată pe 27 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9510 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la COMPUTERS PUICAN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.