| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55.600 RON | 55.600 RON | 45.246 RON | +8.730 RON | 1 |
| 2024 | 64.500 RON | 64.500 RON | 43.287 RON | +19.399 RON | 1 |
| 2023 | 29.400 RON | 29.400 RON | 38.681 RON | −9.281 RON | 1 |
| 2022 | 73.400 RON | 73.400 RON | 28.178 RON | +43.064 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 28.116 RON | 0 RON | 4.500 RON | 23.616 RON | 5.646 RON | 22.470 RON |
| 2024 | 0 RON | 42.152 RON | 0 RON | 5.072 RON | 37.080 RON | 6.329 RON | 35.823 RON |
| 2023 | - | 19.690 RON | - | 3.500 RON | 16.190 RON | 3.265 RON | 16.425 RON |
| 2022 | - | 59.722 RON | - | 40.498 RON | 19.224 RON | 2.918 RON | 56.804 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 13,8% în 2025, după o creștere de 119,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 8,8%.
Marja netă a scăzut de la 30,1% în 2024 la 15,7% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 55,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 55.600 lei în 2025, față de 64.500 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 15,0% în 2024 la 20,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -13,8% | 15,7% | 55.600 lei | 20,1% |
| 2024 | 119,4% | 30,1% | 64.500 lei | 15,0% |
| 2023 | -59,9% | -31,6% | 29.400 lei | - |
| 2022 | - | 58,7% | 73.400 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 193 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3311 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 22,2 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 3311 a fost 237.937 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3311 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la COMLEMN sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.