| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.544.193 RON | 2.578.351 RON | 1.261.825 RON | +1.108.067 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 2.475.830 RON | 2.514.040 RON | 1.551.857 RON | +889.214 RON | 1 |
| 2023 | 2.311.283 RON | 2.350.911 RON | 1.716.074 RON | +611.703 RON | 1 |
| 2022 | 2.200.433 RON | 2.225.216 RON | 1.159.391 RON | +1.044.251 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208.801 RON | 868.806 RON | - | 149.512 RON | 719.294 RON | 0 RON | 1.077.607 RON |
| 2024 | 1.022 RON | 339.451 RON | - | 2.469 RON | 336.982 RON | 120.384 RON | 220.089 RON |
| 2023 | 3.796 RON | 549.464 RON | - | -73.423 RON | 522.887 RON | 46.694 RON | 506.566 RON |
| 2022 | 13.777 RON | 645.214 RON | - | 333.608 RON | 311.606 RON | 253.392 RON | 405.599 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 2,8% în 2025, după o creștere de 7,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 5,0%.
Marja netă a crescut de la 35,9% în 2024 la 43,6% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.272.096 lei în 2025, față de 2.475.830 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 35,4% în 2024 la 0,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,8% | 43,6% | 1.272.096 lei | 0,0% |
| 2024 | 7,1% | 35,9% | 2.475.830 lei | 35,4% |
| 2023 | 5,0% | 26,5% | 2.311.283 lei | 8,4% |
| 2022 | - | 47,5% | 2.200.433 lei | 38,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.186 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 în 2025, firma se află în primele 8% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 14,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 22% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6210 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la CODECANDY S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.