| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108.363 RON | 108.365 RON | 102.998 RON | +4.611 RON | 1 |
| 2024 | 105.531 RON | 105.531 RON | 96.313 RON | +7.453 RON | 1 |
| 2023 | 103.429 RON | 103.429 RON | 100.799 RON | +1.720 RON | 1 |
| 2022 | 113.942 RON | 113.942 RON | 94.692 RON | +18.135 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 76.560 RON | 0 RON | 71.788 RON | 4.772 RON | 62.326 RON | 14.234 RON |
| 2024 | 0 RON | 77.710 RON | 0 RON | 60.740 RON | 16.970 RON | 68.139 RON | 9.571 RON |
| 2023 | - | 65.458 RON | - | 57.643 RON | 7.815 RON | 63.340 RON | 2.118 RON |
| 2022 | 5 RON | 158.975 RON | - | 56.042 RON | 102.933 RON | 140.582 RON | 18.398 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 2,7% în 2025, după o creștere de 2,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 1,7%.
Marja netă a scăzut de la 7,1% în 2024 la 4,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 108.363 lei în 2025, față de 105.531 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 87,7% în 2024 la 81,4% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,7% | 4,3% | 108.363 lei | 81,4% |
| 2024 | 2,0% | 7,1% | 105.531 lei | 87,7% |
| 2023 | -9,2% | 1,7% | 103.429 lei | - |
| 2022 | - | 15,9% | 113.942 lei | 88,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 828 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 6110 a fost 283.911 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6110 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CNETWORK FIBERZONE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.