| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 354.046 RON | 354.321 RON | 68.824 RON | +275.080 RON | 1 |
| 2024 | 312.310 RON | 312.310 RON | 127.519 RON | +175.608 RON | 1 |
| 2023 | 403.909 RON | 403.909 RON | 58.665 RON | +341.286 RON | 1 |
| 2022 | 291.421 RON | 291.421 RON | 27.119 RON | +257.338 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.845 RON | 298.025 RON | - | 256.765 RON | 41.260 RON | 29.550 RON | 275.320 RON |
| 2024 | 1.300 RON | 183.308 RON | 0 RON | 155.693 RON | 27.615 RON | 8.760 RON | 175.848 RON |
| 2023 | 16.896 RON | 358.240 RON | - | 309.833 RON | 48.407 RON | 33.610 RON | 341.526 RON |
| 2022 | 32.492 RON | 225.886 RON | - | 221.462 RON | 4.424 RON | 800 RON | 257.578 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 13,4% în 2025, după o scădere de 22,7% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 6,7%.
Marja netă a crescut de la 56,2% în 2024 la 77,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 56,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 354.046 lei în 2025, față de 312.310 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 4,7% în 2024 la 9,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13,4% | 77,7% | 354.046 lei | 9,7% |
| 2024 | -22,7% | 56,2% | 312.310 lei | 4,7% |
| 2023 | 38,6% | 84,5% | 403.909 lei | 9,0% |
| 2022 | - | 88,3% | 291.421 lei | 0,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 7.152 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6201 în 2025, firma se află în primele 39% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 20,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 230.195 lei în 2025, calculată pe 102 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6201 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CLT NEW AGE sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.