| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.112.157 RON | 2.145.858 RON | 857.838 RON | +1.098.810 RON | 1 |
| 2024 | 1.653.363 RON | 1.731.128 RON | 341.229 RON | +1.345.670 RON | 1 |
| 2023 | 907.396 RON | 922.972 RON | 273.202 RON | +640.490 RON | 1 |
| 2022 | 472.368 RON | 480.342 RON | 307.076 RON | +169.242 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 268.564 RON | 1.172.624 RON | 687 RON | 975.677 RON | 196.260 RON | 288.137 RON | 1.153.051 RON |
| 2024 | 45.822 RON | 1.493.916 RON | 382 RON | 1.040.217 RON | 453.317 RON | 139.828 RON | 1.399.910 RON |
| 2023 | 48.806 RON | 679.983 RON | 830 RON | 506.359 RON | 172.794 RON | 34.059 RON | 694.730 RON |
| 2022 | 24.861 RON | 324.144 RON | 1.290 RON | 125.000 RON | 197.854 RON | 134.890 RON | 214.115 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 27,7% în 2025, după o creștere de 82,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 64,7%.
Marja netă a scăzut de la 81,4% în 2024 la 52,0% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 2.112.157 lei în 2025, față de 1.653.363 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 9,1% în 2024 la 20,0% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27,7% | 52,0% | 2.112.157 lei | 20,0% |
| 2024 | 82,2% | 81,4% | 1.653.363 lei | 9,1% |
| 2023 | 92,1% | 70,6% | 907.396 lei | 4,7% |
| 2022 | - | 35,8% | 472.368 lei | 38,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.501 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6202 în 2025, firma se află în primele 3% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 24,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 6202 a fost 228.309 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6202 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la CLOUD NATIVE SOLUTIONS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.