| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 227.458 RON | 227.462 RON | 192.899 RON | +29.697 RON | 3 ▲+3 |
| 2024 | 148.583 RON | 148.588 RON | 124.422 RON | +20.299 RON | 0 ▼-4 |
| 2023 | 144.744 RON | 145.250 RON | 120.066 RON | +23.731 RON | 4 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128 RON | 159.684 RON | 0 RON | 142.514 RON | 17.170 RON | 86.664 RON | 73.148 RON |
| 2024 | 128 RON | 66.862 RON | 0 RON | 46.163 RON | 20.699 RON | 23.539 RON | 43.451 RON |
| 2023 | 128 RON | 44.883 RON | - | 21.052 RON | 23.831 RON | 21.280 RON | 23.731 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 53,1% în 2025, după o creștere de 2,7% în 2024.
Marja netă a scăzut de la 13,7% în 2024 la 13,1% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 0 la 3 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 75.819 lei în 2025.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 35,1% în 2024 la 54,2% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2023 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53,1% | 13,1% | 75.819 lei | 54,2% |
| 2024 | 2,7% | 13,7% | - | 35,1% |
| 2023 | - | 16,4% | 36.186 lei | 47,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 3.634 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 8121 în 2025, firma se află în primele 47% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 43,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 33% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 8121 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CLEANLAB S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.