| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18.447.389 RON | 18.453.023 RON | 6.728.450 RON | +10.189.373 RON | 1 |
| 2024 | 18.112.815 RON | 18.112.946 RON | 7.590.233 RON | +9.110.395 RON | 1 ▼-3 |
| 2023 | 17.508.247 RON | 17.568.932 RON | 7.890.981 RON | +8.399.156 RON | 4 ▼-8 |
| 2022 | 17.197.234 RON | 17.522.778 RON | 7.651.355 RON | +8.601.218 RON | 12 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52.230.802 RON | 4.391.045 RON | 428.952 RON | 3.675.127 RON | 286.966 RON | 3.999.763 RON | 52.622.084 RON |
| 2024 | 55.654.222 RON | 6.004.352 RON | 430.578 RON | 5.384.166 RON | 189.608 RON | 17.162.296 RON | 44.496.278 RON |
| 2023 | 58.960.082 RON | 8.108.427 RON | 430.578 RON | 7.540.493 RON | 137.356 RON | 31.681.476 RON | 35.387.033 RON |
| 2022 | 62.855.975 RON | 18.186.812 RON | 429.369 RON | 17.616.213 RON | 141.230 RON | 54.054.910 RON | 26.987.877 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 1,8% în 2025, după o creștere de 3,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 2,4%.
Marja netă a crescut de la 50,3% în 2024 la 55,2% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 18.447.389 lei în 2025, față de 18.112.815 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 27,8% în 2024 la 7,1% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,8% | 55,2% | 18.447.389 lei | 7,1% |
| 2024 | 3,5% | 50,3% | 18.112.815 lei | 27,8% |
| 2023 | 1,8% | 48,0% | 4.377.062 lei | 47,2% |
| 2022 | - | 50,0% | 1.433.103 lei | 66,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 8.006 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4321 în 2025, firma se află în primele 3% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 42,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 294.028 lei în 2025, calculată pe 562 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4321 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la CFO INTEGRATOR sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.