| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 263.807 RON | 263.816 RON | 116.729 RON | +144.503 RON | 1 |
| 2024 | 61.701 RON | 61.701 RON | 87.633 RON | −25.932 RON | 1 |
| 2023 | 11.713 RON | 11.713 RON | 11.497 RON | +186 RON | 1 |
| 2022 | 5.102 RON | 5.102 RON | 3.619 RON | +1.352 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.833 RON | 235.555 RON | 0 RON | 170.475 RON | 65.080 RON | 131.474 RON | 121.992 RON |
| 2024 | 750 RON | 43.390 RON | 0 RON | 9.169 RON | 34.221 RON | 67.330 RON | -22.511 RON |
| 2023 | 3.000 RON | 58.382 RON | - | 3.805 RON | 54.577 RON | 57.961 RON | 3.421 RON |
| 2022 | - | 8.300 RON | - | 1.724 RON | 6.576 RON | 5.065 RON | 3.235 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 327,6% în 2025, după o creștere de 426,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 272,5%.
Marja netă a crescut de la -42,0% în 2024 la 54,8% în 2025.
Rezultatul net a trecut de la pierdere la profit în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 263.807 lei în 2025, față de 61.701 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 152,5% în 2024 la 52,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 327,6% | 54,8% | 263.807 lei | 52,1% |
| 2024 | 426,8% | -42,0% | 61.701 lei | 152,5% |
| 2023 | 129,6% | 1,6% | 11.713 lei | 94,4% |
| 2022 | - | 26,5% | 5.102 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.480 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 în 2025, firma se află în primele 27% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 324,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 29,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 110.018 lei în 2025, calculată pe 76 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7022 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CCD EXPERT ASSIST S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.