| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 80.554 RON | 97.429 RON | 79.127 RON | +17.516 RON | 1 |
| 2024 | 45.956 RON | 82.491 RON | 75.587 RON | +6.268 RON | 1 |
| 2023 | 43.118 RON | 70.625 RON | 67.002 RON | +3.120 RON | 1 |
| 2022 | 4.500 RON | 4.500 RON | 32.646 RON | −28.191 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 869.082 RON | 12.178 RON | 0 RON | 121 RON | 12.057 RON | 878.533 RON | 2.727 RON |
| 2024 | 892.947 RON | 7.025 RON | 0 RON | 6.248 RON | 777 RON | 914.761 RON | -14.789 RON |
| 2023 | 916.811 RON | 6.428 RON | - | - | 6.428 RON | 944.297 RON | -21.058 RON |
| 2022 | 940.676 RON | 9.820 RON | - | 1.467 RON | 8.353 RON | 974.673 RON | -24.177 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 75,3% în 2025, după o creștere de 6,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 161,6%.
Marja netă a crescut de la 13,6% în 2024 la 21,7% în 2025.
Profitul net a crescut cu 179,5% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 80.554 lei în 2025, față de 45.956 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 101,6% în 2024 la 99,7% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 75,3% | 21,7% | 80.554 lei | 99,7% |
| 2024 | 6,6% | 13,6% | 45.956 lei | 101,6% |
| 2023 | 858,2% | 7,2% | 43.118 lei | 102,3% |
| 2022 | - | -626,5% | 4.500 lei | 102,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 928 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7732 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 70,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 7732 a fost 252.010 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7732 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la CAIUS EXCELENT CONSTUR S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.