| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 159.478 RON | 223.414 RON | 220.763 RON | +1.056 RON | 2 |
| 2024 | 146.696 RON | 242.416 RON | 193.812 RON | +47.137 RON | 2 ▼-1 |
| 2023 | 44.442 RON | 147.255 RON | 183.719 RON | −37.008 RON | 3 ▲+2 |
| 2022 | 8.000 RON | 36.521 RON | 35.863 RON | +578 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208.703 RON | 84.333 RON | 8.474 RON | 21.135 RON | 54.724 RON | 90.846 RON | 11.962 RON |
| 2024 | 277.401 RON | 86.964 RON | 260 RON | 76.960 RON | 9.744 RON | 95.312 RON | 10.906 RON |
| 2023 | 352.504 RON | 50.439 RON | - | 2.193 RON | 48.246 RON | 86.252 RON | -36.230 RON |
| 2022 | 162.709 RON | 308.789 RON | 121.099 RON | - | 187.690 RON | 14.885 RON | 778 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 8,7% în 2025, după o creștere de 230,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 171,1%.
Marja netă a scăzut de la 32,1% în 2024 la 0,7% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 97,8% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 79.739 lei în 2025, față de 73.348 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 26,2% în 2024 la 31,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8,7% | 0,7% | 79.739 lei | 31,0% |
| 2024 | 230,1% | 32,1% | 73.348 lei | 26,2% |
| 2023 | 455,5% | -83,3% | 14.814 lei | 21,4% |
| 2022 | - | 7,2% | 8.000 lei | 3,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.845 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 18,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 327.253 lei în 2025, calculată pe 203 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la BYOMED-TECHNICAL SERVICE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.