| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175.964 RON | 178.608 RON | 74.872 RON | +102.040 RON | 1 |
| 2024 | 332.172 RON | 332.172 RON | 94.768 RON | +233.605 RON | 1 |
| 2023 | 746.976 RON | 750.303 RON | 309.030 RON | +434.902 RON | 1 |
| 2022 | 630.619 RON | 631.655 RON | 152.834 RON | +472.635 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.983 RON | 378.510 RON | 631 RON | 70.502 RON | 307.377 RON | 276.254 RON | 113.239 RON |
| 2024 | 21.885 RON | 602.278 RON | 631 RON | 56.119 RON | 545.528 RON | 370.187 RON | 253.976 RON |
| 2023 | 37.189 RON | 571.347 RON | - | 106.170 RON | 465.177 RON | 158.165 RON | 450.371 RON |
| 2022 | 60.984 RON | 1.005.215 RON | - | 403.711 RON | 601.504 RON | 593.168 RON | 473.031 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 47,0% în 2025, după o scădere de 55,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 34,7%.
Marja netă a scăzut de la 70,3% în 2024 la 58,0% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 56,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 175.964 lei în 2025, față de 332.172 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 59,3% în 2024 la 70,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -47,0% | 58,0% | 175.964 lei | 70,9% |
| 2024 | -55,5% | 70,3% | 332.172 lei | 59,3% |
| 2023 | 18,5% | 58,2% | 746.976 lei | 26,0% |
| 2022 | - | 74,9% | 630.619 lei | 55,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 681 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 2562 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 50,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 50,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Arad, mediana aceluiași cod CAEN a fost 468.852 lei în 2025, calculată pe 39 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 2562 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la BAMET ENGINEERING SOLUTION sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.