| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.712.055 RON | 1.712.086 RON | 1.339.328 RON | +323.633 RON | 6 ▲+2 |
| 2024 | 1.200.843 RON | 1.203.403 RON | 848.868 RON | +322.113 RON | 4 |
| 2023 | 666.002 RON | 719.654 RON | 547.384 RON | +165.702 RON | 4 ▲+1 |
| 2022 | 382.686 RON | 390.843 RON | 197.468 RON | +189.937 RON | 3 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 339.975 RON | 473.064 RON | 23.823 RON | 394.443 RON | 54.798 RON | 491.594 RON | 323.873 RON |
| 2024 | 222.731 RON | 435.601 RON | 44.411 RON | 328.570 RON | 62.620 RON | 335.979 RON | 322.353 RON |
| 2023 | 54.584 RON | 209.028 RON | 12.760 RON | 112.265 RON | 84.003 RON | 97.710 RON | 165.902 RON |
| 2022 | 10.817 RON | 242.336 RON | - | 175.600 RON | 66.736 RON | 63.016 RON | 190.137 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 42,6% în 2025, după o creștere de 80,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 64,8%.
Marja netă a scăzut de la 26,8% în 2024 la 18,9% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 4 la 6 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 285.342 lei în 2025, față de 300.211 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 51,0% în 2024 la 60,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42,6% | 18,9% | 285.342 lei | 60,5% |
| 2024 | 80,3% | 26,8% | 300.211 lei | 51,0% |
| 2023 | 74,0% | 24,9% | 166.500 lei | 37,1% |
| 2022 | - | 49,6% | 127.562 lei | 24,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 16.031 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 10% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 37,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 8,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 11% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la B&B ORTO PROIECT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.