| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 116.562 RON | 136.863 RON | 120.669 RON | +12.853 RON | 1 |
| 2024 | 114.066 RON | 114.067 RON | 105.308 RON | +5.851 RON | 1 |
| 2023 | 188.399 RON | 189.999 RON | 114.918 RON | +73.423 RON | 1 |
| 2022 | 116.705 RON | 126.435 RON | 73.942 RON | +50.496 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29.906 RON | 76.691 RON | 0 RON | 14.898 RON | 61.793 RON | 7.440 RON | 99.157 RON |
| 2024 | 20.584 RON | 91.822 RON | 0 RON | 9.682 RON | 82.140 RON | 14.991 RON | 97.415 RON |
| 2023 | 30.786 RON | 88.375 RON | - | 1.800 RON | 86.575 RON | 27.597 RON | 91.564 RON |
| 2022 | 1.600 RON | 31.340 RON | - | 428 RON | 30.912 RON | 13.199 RON | 18.141 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 2,2% în 2025, după o scădere de 39,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 0,0%.
Marja netă a crescut de la 5,1% în 2024 la 11,0% în 2025.
Profitul net a crescut cu 119,7% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 116.562 lei în 2025, față de 114.066 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 13,3% în 2024 la 7,0% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,2% | 11,0% | 116.562 lei | 7,0% |
| 2024 | -39,5% | 5,1% | 114.066 lei | 13,3% |
| 2023 | 61,4% | 39,0% | 188.399 lei | 23,2% |
| 2022 | - | 43,3% | 116.705 lei | 40,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 7.932 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6201 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 1,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 46,5 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 232.986 lei în 2025, calculată pe 111 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6201 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 27 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 9 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la AWESOMENESS 73 S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.