| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 355.500 RON | 355.840 RON | 221.850 RON | +129.006 RON | 1 |
| 2024 | 294.015 RON | 294.079 RON | 194.031 RON | +97.166 RON | 1 |
| 2023 | 288.222 RON | 288.222 RON | 122.442 RON | +162.958 RON | 1 |
| 2022 | 212.087 RON | 212.087 RON | 99.425 RON | +110.648 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 100.486 RON | 171.628 RON | 1.095 RON | 121.373 RON | 49.160 RON | 134.995 RON | 137.119 RON |
| 2024 | 44.349 RON | 165.080 RON | 1.055 RON | 129.576 RON | 34.449 RON | 21.316 RON | 188.113 RON |
| 2023 | 44.831 RON | 148.784 RON | - | 127.668 RON | 21.116 RON | 32.217 RON | 161.398 RON |
| 2022 | 4.112 RON | 15.734 RON | 768 RON | - | 14.966 RON | 21.406 RON | -1.560 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 20,9% în 2025, după o creștere de 2,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 18,8%.
Marja netă a crescut de la 33,0% în 2024 la 36,3% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 355.500 lei în 2025, față de 294.015 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 10,2% în 2024 la 49,6% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 20,9% | 36,3% | 355.500 lei | 49,6% |
| 2024 | 2,0% | 33,0% | 294.015 lei | 10,2% |
| 2023 | 35,9% | 56,5% | 288.222 lei | 16,6% |
| 2022 | - | 52,2% | 212.087 lei | 107,9% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.859 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 în 2025, firma se află în primele 44% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 17,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 334.293 lei în 2025, calculată pe 151 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7120 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AUTO DEL SOL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.