| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 325.976 RON | 327.270 RON | 242.953 RON | +70.901 RON | 1 |
| 2024 | 62.567 RON | 62.567 RON | 44.002 RON | +15.595 RON | 1 |
| 2023 | 26.233 RON | 26.233 RON | 63.058 RON | −37.087 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 27.430 RON | 27.430 RON | 13.844 RON | +12.823 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.336 RON | 70.546 RON | - | 27.777 RON | 42.683 RON | 15.096 RON | 60.786 RON |
| 2024 | 2.222 RON | 7.193 RON | - | - | 7.193 RON | 19.530 RON | -10.115 RON |
| 2023 | 4.889 RON | 8.600 RON | 3.757 RON | 3.540 RON | 1.303 RON | 39.199 RON | -25.710 RON |
| 2022 | 7.556 RON | 7.369 RON | 3.756 RON | 200 RON | 3.413 RON | 3.548 RON | 11.377 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 421,0% în 2025, după o creștere de 138,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 128,2%.
Marja netă a scăzut de la 24,9% în 2024 la 21,8% în 2025.
Profitul net a crescut cu 354,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 325.976 lei în 2025, față de 62.567 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 207,4% în 2024 la 19,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 421,0% | 21,8% | 325.976 lei | 19,9% |
| 2024 | 138,5% | 24,9% | 62.567 lei | 207,4% |
| 2023 | -4,4% | -141,4% | 26.233 lei | 290,6% |
| 2022 | - | 46,7% | - | 23,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 10.035 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 în 2025, firma se află în primele 33% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 412,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 8,8 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 171.096 lei în 2025, calculată pe 265 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la AUTHENTIC MEMORIES S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.