Acasă › Firme › Cluj › AROSA IMPEX SRL

AROSA IMPEX SRL

CUI 13873910 Mun. Cluj-Napoca · Cluj Activă Construcții
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
760K
Cifră de afaceri
RON · 2025
201K
Profit net
RON · 2025
2
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut

Identitate firmă

CUI
13873910
Nr. înmatriculare
J2001000665127
Data înmatriculării
09.05.2001
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4100 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Județ
Cluj
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.
Administrator
•••••• •••••• · Autentifică-te

Indicatori financiari

36K
2022
450K
2023
576K
2024
760K
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
2025760.238 RON764.805 RON544.258 RON+201.397 RON2 ▲+1
2024575.640 RON575.643 RON424.056 RON+138.030 RON1 ▼-1
2023450.322 RON450.322 RON292.028 RON+153.871 RON2 ▲+1
202235.837 RON35.837 RON21.075 RON+14.404 RON1

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202574.009 RON181.435 RON-159.503 RON21.932 RON53.807 RON201.637 RON
202491.554 RON150.194 RON-128.959 RON21.235 RON103.478 RON138.270 RON
20233.464 RON145.344 RON-79.043 RON66.301 RON24.908 RON123.900 RON
2022-20.406 RON6 RON19.040 RON1.360 RON50.377 RON-29.971 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 32,1% în 2025, după o creștere de 27,8% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 176,8%.

Marja netă a crescut de la 24,0% în 2024 la 26,5% în 2025.

Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 380.119 lei în 2025, față de 575.640 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 42,8% în 2024 la 21,1% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202532,1%26,5%380.119 lei21,1%
202427,8%24,0%575.640 lei42,8%
20231.156,6%34,2%225.161 lei16,7%
2022-40,2%35.837 lei-

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''18.84
Limită de plată recomandată76.000 RON
X1
0.4996
X2
0.7894
X3
0.8634
X4
3.7474

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 20.975 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 în 2025, firma se află în primele 37% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 25,8 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 15,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

În județul Cluj, mediana aceluiași cod CAEN a fost 332.672 lei în 2025, calculată pe 1.036 firme.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4100 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Persoane de decizie2 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri1 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la AROSA IMPEX cu o singură deblocare

  • Persoană de decizie: P••••• C•••••• R••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la AROSA IMPEX sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.