| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.469.118 RON | 1.469.475 RON | 1.322.236 RON | +123.952 RON | 2 ▼-1 |
| 2024 | 1.713.958 RON | 1.722.719 RON | 1.548.213 RON | +123.841 RON | 3 ▲+2 |
| 2023 | 963.759 RON | 978.904 RON | 724.951 RON | +245.264 RON | 1 |
| 2022 | 373.388 RON | 373.417 RON | 248.736 RON | +117.762 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84.840 RON | 298.399 RON | 1.229 RON | 296.000 RON | 1.170 RON | 266.676 RON | 124.192 RON |
| 2024 | 31.137 RON | 250.150 RON | - | 249.617 RON | 533 RON | 157.206 RON | 124.081 RON |
| 2023 | 28.614 RON | 286.820 RON | - | 256.937 RON | 29.883 RON | 69.930 RON | 245.504 RON |
| 2022 | 7.766 RON | 129.511 RON | - | 105.645 RON | 23.866 RON | 19.266 RON | 118.011 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 14,3% în 2025, după o creștere de 77,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 57,9%.
Marja netă a crescut de la 7,2% în 2024 la 8,4% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 3 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 734.559 lei în 2025, față de 571.319 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 55,9% în 2024 la 69,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -14,3% | 8,4% | 734.559 lei | 69,6% |
| 2024 | 77,8% | 7,2% | 571.319 lei | 55,9% |
| 2023 | 158,1% | 25,4% | 963.759 lei | 22,2% |
| 2022 | - | 31,5% | 373.388 lei | 14,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 1.397 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9020 în 2025, firma se află în primele 5% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 8,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 18% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9020 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ARI HARP EVENTS S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.