| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.310.476 RON | 13.094.698 RON | 12.862.680 RON | +197.849 RON | 38 ▲+1 |
| 2024 | 9.964.691 RON | 11.541.906 RON | 11.290.104 RON | +216.064 RON | 37 ▲+36 |
| 2023 | 593.150 RON | 593.249 RON | 535.404 RON | +49.701 RON | 1 ▲+1 |
| 2022 | 18.553 RON | 18.553 RON | 16.864 RON | +1.127 RON | 0 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46.009 RON | 1.298.336 RON | 405.137 RON | 445.269 RON | 447.930 RON | 1.146.256 RON | 198.089 RON |
| 2024 | 26.507 RON | 1.116.568 RON | 338.478 RON | 510.885 RON | 267.205 RON | 875.982 RON | 267.093 RON |
| 2023 | - | 69.259 RON | 3.216 RON | 15.747 RON | 50.296 RON | 18.231 RON | 51.028 RON |
| 2022 | - | 5.877 RON | 36 RON | - | 5.841 RON | 4.550 RON | 1.327 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 13,5% în 2025, după o creștere de 1.580,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 747,9%.
Marja netă a scăzut de la 2,2% în 2024 la 1,7% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 37 la 38 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 297.644 lei în 2025, față de 269.316 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 76,6% în 2024 la 85,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13,5% | 1,7% | 297.644 lei | 85,3% |
| 2024 | 1.580,0% | 2,2% | 269.316 lei | 76,6% |
| 2023 | 3.097,1% | 8,4% | 593.150 lei | - |
| 2022 | - | 6,1% | - | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 414 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 1013 în 2025, firma se află în primele 22% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 2,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 19% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 1013 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 21 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 5 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
La această adresă sunt înregistrate 6 firme active.
Adresa de sediu social este publică (ANAF/ONRC); numărul de mai sus numără toate firmele active înregistrate la aceeași adresă exactă.
Vrei o ofertă de la ARA - OŞINA S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.