| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 280.812 RON | 304.247 RON | 250.515 RON | +50.921 RON | 1 |
| 2024 | 244.217 RON | 271.556 RON | 220.059 RON | +49.104 RON | 1 |
| 2023 | 179.015 RON | 231.458 RON | 191.222 RON | +38.446 RON | 1 |
| 2022 | 191.937 RON | 223.621 RON | 115.059 RON | +104.339 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 173.608 RON | 68.034 RON | 0 RON | 29.010 RON | 39.024 RON | 178.575 RON | 51.161 RON |
| 2024 | 171.630 RON | 77.337 RON | 1.464 RON | 8.175 RON | 67.698 RON | 73.608 RON | 140.990 RON |
| 2023 | 127.557 RON | 67.810 RON | 14.337 RON | 6.860 RON | 46.613 RON | 8.206 RON | 124.495 RON |
| 2022 | 128.474 RON | 58.847 RON | 744 RON | 10.853 RON | 47.250 RON | 8.564 RON | 86.049 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 15,0% în 2025, după o creștere de 36,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 13,5%.
Marja netă a scăzut de la 20,1% în 2024 la 18,1% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 280.812 lei în 2025, față de 244.217 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 29,6% în 2024 la 73,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15,0% | 18,1% | 280.812 lei | 73,9% |
| 2024 | 36,4% | 20,1% | 244.217 lei | 29,6% |
| 2023 | -6,7% | 21,5% | 179.015 lei | 4,2% |
| 2022 | - | 54,4% | 191.937 lei | 4,6% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 723 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9610 în 2025, firma se află în primele 47% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 13,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 275.324 lei în 2025, calculată pe 20 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9610 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AQUACLEANMUREŞ S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.