| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 161.196 RON | 294.319 RON | 283.298 RON | +9.353 RON | 1 |
| 2024 | 155.816 RON | 195.832 RON | 170.699 RON | +23.574 RON | 1 |
| 2023 | 285.799 RON | 335.799 RON | 272.919 RON | +60.022 RON | 1 |
| 2022 | 233.746 RON | 273.746 RON | 226.814 RON | +44.594 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 970.620 RON | 126.209 RON | - | 69.022 RON | 57.187 RON | 121.336 RON | 275.607 RON |
| 2024 | 1.030.508 RON | 805.392 RON | - | 758.192 RON | 47.200 RON | 736.755 RON | 266.254 RON |
| 2023 | 316.025 RON | 898.777 RON | - | 767.031 RON | 131.746 RON | 99.232 RON | 242.679 RON |
| 2022 | 366.024 RON | 84.675 RON | - | 16.614 RON | 68.061 RON | 122.168 RON | 182.657 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 3,5% în 2025, după o scădere de 45,5% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 11,7%.
Marja netă a scăzut de la 15,1% în 2024 la 5,8% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 60,3% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 161.196 lei în 2025, față de 155.816 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 40,1% în 2024 la 11,1% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,5% | 5,8% | 161.196 lei | 11,1% |
| 2024 | -45,5% | 15,1% | 155.816 lei | 40,1% |
| 2023 | 22,3% | 21,0% | 285.799 lei | 8,2% |
| 2022 | - | 19,1% | 233.746 lei | 27,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 2.322 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4312 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,3 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 4,0 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Bihor, mediana aceluiași cod CAEN a fost 170.984 lei în 2025, calculată pe 182 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4312 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ANDREIDAN CONSTRUCT S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.