| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 707.048 RON | 748.604 RON | 415.231 RON | +317.351 RON | 1 |
| 2024 | 633.005 RON | 646.209 RON | 307.239 RON | +323.399 RON | 1 |
| 2023 | 171.809 RON | 246.924 RON | 226.157 RON | +18.678 RON | 1 |
| 2022 | 182.259 RON | 301.246 RON | 261.634 RON | +37.040 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 880.850 RON | 809.376 RON | 720.637 RON | 48.082 RON | 40.657 RON | 725.229 RON | 710.398 RON |
| 2024 | 328.710 RON | 286.131 RON | 174.520 RON | 14.993 RON | 96.618 RON | 202.289 RON | 393.047 RON |
| 2023 | 349.982 RON | 122.126 RON | 92.309 RON | 16.962 RON | 12.855 RON | 373.944 RON | 69.648 RON |
| 2022 | 447.920 RON | 95.469 RON | 48.966 RON | 19.314 RON | 27.189 RON | 455.380 RON | 50.970 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 11,7% în 2025, după o creștere de 268,4% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 57,1%.
Marja netă a scăzut de la 51,1% în 2024 la 44,9% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 707.048 lei în 2025, față de 633.005 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 32,9% în 2024 la 42,9% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,7% | 44,9% | 707.048 lei | 42,9% |
| 2024 | 268,4% | 51,1% | 633.005 lei | 32,9% |
| 2023 | -5,7% | 10,9% | 171.809 lei | 79,2% |
| 2022 | - | 20,3% | 182.259 lei | 83,8% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 114 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 2825 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 5,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 36,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Mediana cifrei de afaceri pe codul CAEN 2825 a fost 1.429.603 lei în 2025.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 2825 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 3 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la AMD FRIG sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.