| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.976.677 RON | 3.999.930 RON | 1.890.444 RON | +1.766.179 RON | 15 ▲+1 |
| 2024 | 3.418.367 RON | 3.496.604 RON | 1.742.806 RON | +1.469.763 RON | 14 ▼-1 |
| 2023 | 3.219.226 RON | 3.219.400 RON | 1.504.781 RON | +1.630.402 RON | 15 ▲+2 |
| 2022 | 2.452.723 RON | 2.452.997 RON | 1.188.161 RON | +1.241.487 RON | 13 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 222.871 RON | 2.149.605 RON | 0 RON | 1.311.134 RON | 838.471 RON | 566.440 RON | 1.808.375 RON |
| 2024 | 276.726 RON | 1.488.268 RON | 0 RON | 478.148 RON | 1.010.120 RON | 255.142 RON | 1.511.959 RON |
| 2023 | 96.187 RON | 1.851.907 RON | - | 1.247.037 RON | 604.870 RON | 280.982 RON | 1.672.598 RON |
| 2022 | 127.575 RON | 1.307.220 RON | - | 812.169 RON | 495.051 RON | 162.327 RON | 1.283.683 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 16,3% în 2025, după o creștere de 6,2% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 17,5%.
Marja netă a crescut de la 43,0% în 2024 la 44,4% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 14 la 15 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 265.112 lei în 2025, față de 244.169 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 14,5% în 2024 la 23,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16,3% | 44,4% | 265.112 lei | 23,9% |
| 2024 | 6,2% | 43,0% | 244.169 lei | 14,5% |
| 2023 | 31,3% | 50,6% | 214.615 lei | 14,4% |
| 2022 | - | 50,6% | 188.671 lei | 11,3% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 954 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 5226 în 2025, firma se află în primele 27% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 9,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 36,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 12% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 5226 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ALDONA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.