| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 140.493 RON | 140.531 RON | 57.016 RON | +69.698 RON | 1 |
| 2024 | 257.824 RON | 257.829 RON | 84.114 RON | +145.745 RON | 1 |
| 2023 | 248.159 RON | 248.200 RON | 74.019 RON | +146.516 RON | 1 |
| 2022 | 182.455 RON | 202.183 RON | 48.345 RON | +147.895 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.000 RON | 89.025 RON | 3.922 RON | 60.959 RON | 24.144 RON | 25.537 RON | 70.312 RON |
| 2024 | 5.906 RON | 173.826 RON | 4.119 RON | 153.322 RON | 16.385 RON | 40.799 RON | 146.359 RON |
| 2023 | 11.366 RON | 154.137 RON | - | 131.749 RON | 22.388 RON | 18.842 RON | 147.130 RON |
| 2022 | 24.706 RON | 168.359 RON | - | 164.438 RON | 3.921 RON | 44.825 RON | 148.509 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 45,5% în 2025, după o creștere de 3,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 8,3%.
Marja netă a scăzut de la 56,5% în 2024 la 49,6% în 2025.
Profitul net a scăzut cu 52,2% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 140.493 lei în 2025, față de 257.824 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 22,7% în 2024 la 27,2% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -45,5% | 49,6% | 140.493 lei | 27,2% |
| 2024 | 3,9% | 56,5% | 257.824 lei | 22,7% |
| 2023 | 36,0% | 59,0% | 248.159 lei | 11,4% |
| 2022 | - | 81,1% | 182.455 lei | 23,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 11.060 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 54,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 19,1 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Mureș, mediana aceluiași cod CAEN a fost 135.896 lei în 2025, calculată pe 179 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7020 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 10 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ALDEX sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.