| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 314.043 RON | 317.462 RON | 275.874 RON | +37.883 RON | 1 |
| 2024 | 270.113 RON | 273.527 RON | 270.869 RON | +87 RON | 1 |
| 2023 | 197.266 RON | 200.769 RON | 188.400 RON | +10.577 RON | 1 |
| 2022 | 278.192 RON | 278.211 RON | 217.726 RON | +58.121 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37.481 RON | 60.646 RON | - | 17.657 RON | 42.989 RON | 78.968 RON | 15.409 RON |
| 2024 | 55.706 RON | 11.409 RON | - | 8.560 RON | 2.849 RON | 45.038 RON | 15.327 RON |
| 2023 | 77.010 RON | 11.178 RON | - | 2.850 RON | 8.328 RON | 52.621 RON | 25.817 RON |
| 2022 | 3.748 RON | 87.257 RON | 131 RON | 57.494 RON | 29.632 RON | 17.644 RON | 73.361 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 16,3% în 2025, după o creștere de 36,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 4,1%.
Marja netă a crescut de la 0,0% în 2024 la 12,1% în 2025.
Profitul net a crescut cu 43.443,7% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 314.043 lei în 2025, față de 270.113 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 67,1% în 2024 la 80,5% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16,3% | 12,1% | 314.043 lei | 80,5% |
| 2024 | 36,9% | 0,0% | 270.113 lei | 67,1% |
| 2023 | -29,1% | 5,4% | 197.266 lei | 59,7% |
| 2022 | - | 20,9% | 278.192 lei | 19,4% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 15.975 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 în 2025, firma se află în primele 41% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 10,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 15,6 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 194.604 lei în 2025, calculată pe 353 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7112 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ALCO INGINERIE S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.