| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.347.202.891 RON | 1.376.997.113 RON | 1.318.930.168 RON | +47.595.530 RON | 447 ▼-7 |
| 2023 | 1.159.259.891 RON | 1.163.195.903 RON | 1.132.672.997 RON | +21.623.126 RON | 454 |
| 2022 | 1.081.158.377 RON | 1.101.585.959 RON | 1.067.794.419 RON | +24.994.457 RON | 454 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 217.393.119 RON | 196.031.825 RON | 67.827.441 RON | 89.805.998 RON | 38.398.386 RON | 219.323.927 RON | 187.247.843 RON |
| 2023 | 200.796.986 RON | 182.427.165 RON | 43.443.667 RON | 78.750.414 RON | 60.233.084 RON | 189.655.051 RON | 187.652.312 RON |
| 2022 | 163.877.160 RON | 223.796.937 RON | 54.456.943 RON | 95.049.456 RON | 74.290.538 RON | 190.146.059 RON | 191.374.709 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 16,2% în 2024, după o creștere de 7,2% în 2023.
Marja netă a crescut de la 1,9% în 2023 la 3,5% în 2024.
Profitul net a crescut cu 120,1% în 2024, față de 2023.
Numărul de salariați a scăzut de la 454 la 447 între 2023 și 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 3.013.877 lei în 2024, față de 2.553.436 lei în 2023.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 49,5% în 2023 la 53,1% în 2024.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16,2% | 3,5% | 3.013.877 lei | 53,1% |
| 2023 | 7,2% | 1,9% | 2.553.436 lei | 49,5% |
| 2022 | - | 2,3% | 2.381.406 lei | 49,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
În registrele publice figurează 5 persoane cu rol de conducere, cu rolurile: administrator, reprezentant legal.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 56 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 4 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ALBALACT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.