| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.280.523 RON | 1.293.112 RON | 882.576 RON | +375.757 RON | 1 |
| 2024 | 1.088.203 RON | 1.088.250 RON | 849.436 RON | +210.063 RON | 1 |
| 2023 | 755.113 RON | 758.367 RON | 551.008 RON | +195.685 RON | 1 |
| 2022 | 727.174 RON | 764.153 RON | 688.873 RON | +67.603 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 693.037 RON | 1.342.671 RON | 928.375 RON | 384.289 RON | 30.007 RON | 1.620.729 RON | 414.979 RON |
| 2024 | 611.805 RON | 1.154.499 RON | 791.028 RON | 322.051 RON | 41.420 RON | 1.727.082 RON | 39.222 RON |
| 2023 | 607.139 RON | 1.069.478 RON | 721.412 RON | 340.971 RON | 7.095 RON | 1.847.458 RON | -170.841 RON |
| 2022 | 520.930 RON | 1.072.765 RON | 606.737 RON | 465.375 RON | 653 RON | 1.960.221 RON | -366.526 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 17,7% în 2025, după o creștere de 44,1% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 20,8%.
Marja netă a crescut de la 19,3% în 2024 la 29,3% în 2025.
Profitul net a crescut cu 78,9% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.280.523 lei în 2025, față de 1.088.203 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 97,8% în 2024 la 79,6% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17,7% | 29,3% | 1.280.523 lei | 79,6% |
| 2024 | 44,1% | 19,3% | 1.088.203 lei | 97,8% |
| 2023 | 3,8% | 25,9% | 755.113 lei | 110,2% |
| 2022 | - | 9,3% | 727.174 lei | 123,0% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 34.123 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 în 2025, firma se află în primele 24% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 11,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 25,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Vâlcea, mediana aceluiași cod CAEN a fost 438.051 lei în 2025, calculată pe 866 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la AIRFROST S.R.L. sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.