| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.241.537 RON | 1.244.009 RON | 731.153 RON | +479.706 RON | 1 |
| 2024 | 1.137.224 RON | 1.137.224 RON | 309.314 RON | +800.229 RON | 1 |
| 2023 | 1.338.561 RON | 2.407.218 RON | 1.330.320 RON | +1.056.437 RON | 1 |
| 2022 | 1.054.817 RON | 1.054.817 RON | 453.951 RON | +590.318 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.191.862 RON | 1.021.422 RON | 13.505 RON | 764.300 RON | 243.617 RON | 1.162.180 RON | 4.053.704 RON |
| 2024 | 4.336.109 RON | 1.374.721 RON | 22.746 RON | 1.347.444 RON | 4.531 RON | 1.524.358 RON | 4.190.441 RON |
| 2023 | 3.180.746 RON | 1.082.291 RON | 32.470 RON | 665.001 RON | 384.820 RON | 889.012 RON | 3.390.252 RON |
| 2022 | 2.847.132 RON | 653.836 RON | 49.230 RON | 602.772 RON | 1.834 RON | 1.178.334 RON | 2.343.399 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 9,2% în 2025, după o scădere de 15,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 5,6%.
Marja netă a scăzut de la 70,4% în 2024 la 38,6% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 1.241.537 lei în 2025, față de 1.137.224 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 26,7% în 2024 la 22,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9,2% | 38,6% | 1.241.537 lei | 22,3% |
| 2024 | -15,0% | 70,4% | 1.137.224 lei | 26,7% |
| 2023 | 26,9% | 78,9% | 1.338.561 lei | 20,9% |
| 2022 | - | 56,0% | 1.054.817 lei | 33,7% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.459 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 în 2025, firma se află în primele 11% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 3,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 15,4 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Suceava, mediana aceluiași cod CAEN a fost 151.860 lei în 2025, calculată pe 178 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7311 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ADFACTORY sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.