| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 866.402 RON | 977.383 RON | 844.290 RON | +114.553 RON | 2 ▲+1 |
| 2024 | 841.858 RON | 874.792 RON | 775.621 RON | +79.512 RON | 1 |
| 2023 | 542.214 RON | 640.810 RON | 617.012 RON | +19.294 RON | 1 |
| 2022 | 395.636 RON | 513.390 RON | 448.052 RON | +61.658 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 323.993 RON | 775.309 RON | 717.290 RON | 447 RON | 57.572 RON | 625.641 RON | 473.661 RON |
| 2024 | 406.709 RON | 540.797 RON | 476.101 RON | 447 RON | 64.249 RON | 588.399 RON | 359.107 RON |
| 2023 | 519.626 RON | 501.481 RON | 385.754 RON | 8.657 RON | 107.070 RON | 741.512 RON | 279.595 RON |
| 2022 | 252.104 RON | 316.790 RON | 261.945 RON | 447 RON | 54.398 RON | 308.593 RON | 260.301 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 2,9% în 2025, după o creștere de 55,3% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 29,9%.
Marja netă a crescut de la 9,4% în 2024 la 13,2% în 2025.
Numărul de salariați a crescut de la 1 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 433.201 lei în 2025, față de 841.858 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 62,1% în 2024 la 56,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,9% | 13,2% | 433.201 lei | 56,9% |
| 2024 | 55,3% | 9,4% | 841.858 lei | 62,1% |
| 2023 | 37,0% | 3,6% | 542.214 lei | 72,6% |
| 2022 | - | 15,6% | 395.636 lei | 54,2% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 387 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 3212 în 2025, firma se află în primele 14% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 2,4 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 7,9 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 48% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 3212 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 4 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 2 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 2 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ADALBIJ PROD sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.