| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 291.219 RON | 280.348 RON | 140.572 RON | +137.297 RON | 1 |
| 2024 | 346.616 RON | 359.023 RON | 336.846 RON | +17.854 RON | 1 |
| 2023 | 296.308 RON | 300.630 RON | 282.882 RON | +14.824 RON | 1 |
| 2022 | 305.086 RON | 307.245 RON | 285.075 RON | +16.304 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.418 RON | 1.156.669 RON | 729.890 RON | 389.847 RON | 36.932 RON | 996.082 RON | 158.755 RON |
| 2024 | 21.122 RON | 948.133 RON | 559.766 RON | 351.438 RON | 36.929 RON | 929.683 RON | 21.458 RON |
| 2023 | 22.383 RON | 915.137 RON | 578.597 RON | 295.823 RON | 40.717 RON | 915.089 RON | 3.605 RON |
| 2022 | 409 RON | 765.017 RON | 466.512 RON | 285.360 RON | 13.145 RON | 758.758 RON | -11.219 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 16,0% în 2025, după o creștere de 17,0% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o scădere medie anuală de 1,5%.
Marja netă a crescut de la 5,2% în 2024 la 47,1% în 2025.
Profitul net a crescut cu 669,0% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 291.219 lei în 2025, față de 346.616 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 95,9% în 2024 la 84,9% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -16,0% | 47,1% | 291.219 lei | 84,9% |
| 2024 | 17,0% | 5,2% | 346.616 lei | 95,9% |
| 2023 | -2,9% | 5,0% | 296.308 lei | 97,6% |
| 2022 | - | 5,3% | 305.086 lei | 99,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 4.566 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 9329 în 2025, firma se află în primele 25% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 21,1 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 42,5 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Constanța, mediana aceluiași cod CAEN a fost 126.140 lei în 2025, calculată pe 277 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 9329 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ACTIVE TRAINING sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.