| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63.736 RON | 63.803 RON | 38.568 RON | +20.264 RON | 1 |
| 2024 | 34.309 RON | 35.442 RON | 23.907 RON | +8.636 RON | 1 |
| 2023 | 46.136 RON | 46.171 RON | 69.521 RON | −23.729 RON | 1 |
| 2022 | 31.126 RON | 31.327 RON | 19.624 RON | +10.847 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 138.001 RON | 4.446 RON | - | 973 RON | 3.473 RON | 102.223 RON | 40.224 RON |
| 2024 | 31.943 RON | 2.884 RON | 0 RON | 1.000 RON | 1.884 RON | 14.867 RON | 19.960 RON |
| 2023 | 37.371 RON | 21.252 RON | - | 20.734 RON | 518 RON | 47.300 RON | 11.323 RON |
| 2022 | - | 46.721 RON | - | 22.351 RON | 24.370 RON | 11.669 RON | 35.052 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 85,8% în 2025, după o scădere de 25,6% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 27,0%.
Marja netă a crescut de la 25,2% în 2024 la 31,8% în 2025.
Profitul net a crescut cu 134,6% în 2025, față de 2024.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 63.736 lei în 2025, față de 34.309 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 42,7% în 2024 la 71,8% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 85,8% | 31,8% | 63.736 lei | 71,8% |
| 2024 | -25,6% | 25,2% | 34.309 lei | 42,7% |
| 2023 | 48,2% | -51,4% | 46.136 lei | 80,7% |
| 2022 | - | 34,8% | 31.126 lei | - |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 660 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6391 în 2025, firma se situează sub mediana sectorului după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 83,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 6,7 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Iași, mediana aceluiași cod CAEN a fost 146.952 lei în 2025, calculată pe 30 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6391 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 1 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 1 are sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.
Vrei o ofertă de la ACID URBAN MEDIA sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.