| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.118.847 RON | 1.236.072 RON | 681.553 RON | +522.284 RON | 2 ▼-1 |
| 2024 | 1.134.912 RON | 1.134.912 RON | 609.162 RON | +496.408 RON | 3 ▲+2 |
| 2023 | 916.715 RON | 916.716 RON | 872.425 RON | +35.124 RON | 1 |
| 2022 | 631.070 RON | 631.070 RON | 540.616 RON | +82.358 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 224.990 RON | 710.403 RON | 44.958 RON | 319.233 RON | 346.212 RON | 96.762 RON | 838.631 RON |
| 2024 | 481.192 RON | 392.639 RON | 39.726 RON | 272.621 RON | 80.292 RON | 142.924 RON | 730.907 RON |
| 2023 | 181.759 RON | 218.502 RON | 33.970 RON | 97.307 RON | 87.225 RON | 57.066 RON | 343.195 RON |
| 2022 | 176.118 RON | 136.609 RON | 0 RON | 94.794 RON | 41.815 RON | 4.656 RON | 308.071 RON |
Cifra de afaceri a scăzut cu 1,4% în 2025, după o creștere de 23,8% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 21,0%.
Marja netă a crescut de la 43,7% în 2024 la 46,7% în 2025.
Numărul de salariați a scăzut de la 3 la 2 între 2024 și 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 559.424 lei în 2025, față de 378.304 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 16,4% în 2024 la 10,3% în 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | -1,4% | 46,7% | 559.424 lei | 10,3% |
| 2024 | 23,8% | 43,7% | 378.304 lei | 16,4% |
| 2023 | 45,3% | 3,8% | 916.715 lei | 14,3% |
| 2022 | - | 13,1% | 631.070 lei | 1,5% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 12.313 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 în 2025, firma se află în primele 6% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 14,7 puncte procentuale sub mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 9,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
După numărul de salariați, firma se află în primele 38% din același cod CAEN.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 6920 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 2 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 4 alte firme înregistrate în România.
Dintre acestea, 4 au sediul în același județ.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ACH CONT BIFUNCTIONAL sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.