| An | Cifră afaceri | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit / Pierdere | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 387.055 RON | 388.498 RON | 140.677 RON | +241.655 RON | 1 |
| 2024 | 284.295 RON | 284.295 RON | 81.541 RON | +199.912 RON | 1 |
| 2023 | 286.783 RON | 286.783 RON | 95.936 RON | +187.979 RON | 1 |
| 2022 | 217.492 RON | 217.492 RON | 104.721 RON | +107.702 RON | 1 |
| An | Active imobilizate | Active circulante | Stocuri | Creanțe | Casă & conturi | Datorii | Capitaluri proprii |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.222 RON | 277.344 RON | 3.755 RON | 183.399 RON | 90.190 RON | 41.711 RON | 241.855 RON |
| 2024 | 23.872 RON | 301.458 RON | 3.755 RON | 171.693 RON | 126.010 RON | 125.218 RON | 200.112 RON |
| 2023 | -693 RON | 253.853 RON | - | 224.950 RON | 28.903 RON | 49.025 RON | 204.135 RON |
| 2022 | 17.862 RON | 151.031 RON | - | 99.485 RON | 51.546 RON | 60.991 RON | 107.902 RON |
Cifra de afaceri a crescut cu 36,1% în 2025, după o scădere de 0,9% în 2024.
Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 21,2%.
Marja netă a scăzut de la 70,3% în 2024 la 62,4% în 2025.
Cifra de afaceri pe salariat a fost de 387.055 lei în 2025, față de 284.295 lei în 2024.
Ponderea datoriilor în total active a scăzut de la 38,5% în 2024 la 14,7% în 2025.
Cifra de afaceri din 2025 este cea mai mare valoare raportată între 2022 și 2025.
| An | Variație cifră de afaceri | Marjă netă | Cifră de afaceri pe salariat | Pondere datorii în active |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36,1% | 62,4% | 387.055 lei | 14,7% |
| 2024 | -0,9% | 70,3% | 284.295 lei | 38,5% |
| 2023 | 31,9% | 65,5% | 286.783 lei | 19,4% |
| 2022 | - | 49,5% | 217.492 lei | 36,1% |
Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.
Din cele 5.967 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 7111 în 2025, firma se află în primele 25% după cifra de afaceri.
Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 30,3 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
Marja netă a fost cu 43,2 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.
În județul Alba, mediana aceluiași cod CAEN a fost 182.844 lei în 2025, calculată pe 110 firme.
Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 7111 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.
În registrele publice figurează 3 persoane cu rol de conducere, cu rolul: administrator.
Aceleași nume apar ca persoane cu rol de conducere la 24 alte firme înregistrate în România.
Legătura este stabilită prin potrivire exactă pe numele normalizat, fără un identificator unic de persoană, deci lista poate include omonime.
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție
Vrei o ofertă de la ABV ATLANTIC sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.
Cere o ofertă pe Deal-RoomReprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.
Datele provin din surse publice oficiale și sunt
prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme?
Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.