AcasăFirme › Gorj › A&S TURISM CONSTRUCT SRL

A&S TURISM CONSTRUCT SRL

CUI 22204419 Sat Baia de Fier Com. Baia de Fier · Gorj Activă Transport & Logistică
95TrustScore · Bună
Trimite mesaj companiei prin WebHunt
Ești reprezentantul firmei? Revendică profilul ca să primești mesajele direct.
70,6 mil.
Cifră de afaceri
RON · 2025
6,9 mil.
Profit net
RON · 2025
100
Salariați
2025
A
Sănătate financiară
Risc scăzut
1
Semnale
evenimente

Identitate firmă

CUI
22204419
Nr. înmatriculare
J2007000637188
Data înmatriculării
02.08.2007
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CAEN principal
4941 · Transporturi rutiere de mărfuri
Județ
Gorj
Localitate
Sat Baia de Fier Com. Baia de Fier
Stare
Activă
Plătitor TVA
Da
Verificare UE
Website verificat
1 website verificat (CUI → domeniu). Domeniul exact este disponibil pentru clienții plătitori.
Date de contact
Email și telefon din sursele verificate.

Indicatori financiari

43,4 mil.
2022
40,6 mil.
2023
58,9 mil.
2024
70,6 mil.
2025
AnCifră afaceriVenituri totaleCheltuieli totaleProfit / PierdereSalariați
202570.574.014 RON71.734.006 RON63.725.649 RON+6.874.947 RON100 ▲+12
202458.928.574 RON59.396.094 RON53.405.194 RON+5.033.885 RON88 ▲+10
202340.630.841 RON40.927.396 RON39.522.915 RON+1.173.715 RON78 ▲+1
202243.382.962 RON43.969.878 RON40.690.003 RON+2.880.950 RON77

Bilanț: active & pasive

AnActive imobilizateActive circulanteStocuriCreanțeCasă & conturiDatoriiCapitaluri proprii
202519.337.868 RON12.409.570 RON249.497 RON9.732.600 RON2.427.473 RON21.471.666 RON9.661.160 RON
202412.035.630 RON15.450.724 RON135.232 RON14.305.666 RON1.009.826 RON17.638.856 RON7.453.612 RON
202310.075.340 RON8.866.421 RON280.061 RON6.942.972 RON1.643.388 RON14.880.351 RON4.143.109 RON
20229.020.164 RON7.319.286 RON369.443 RON4.845.101 RON2.104.742 RON10.785.164 RON5.589.574 RON

Evoluție financiară

Cifra de afaceri a crescut cu 19,8% în 2025, după o creștere de 45,0% în 2024.

Între 2022 și 2025, cifra de afaceri a avut o creștere medie anuală de 17,6%.

Marja netă a crescut de la 8,5% în 2024 la 9,7% în 2025.

Numărul de salariați a crescut de la 88 la 100 între 2024 și 2025.

Cifra de afaceri pe salariat a fost de 705.740 lei în 2025, față de 669.643 lei în 2024.

Ponderea datoriilor în total active a crescut de la 64,2% în 2024 la 67,6% în 2025.

AnVariație cifră de afaceriMarjă netăCifră de afaceri pe salariatPondere datorii în active
202519,8%9,7%705.740 lei67,6%
202445,0%8,5%669.643 lei64,2%
2023-6,3%2,9%520.908 lei78,6%
2022-6,6%563.415 lei66,0%

Sănătate financiară A · Risc scăzut 2025

ARisc scăzut
Scor Altman Z''4.54
Limită de plată recomandată1.000.000 RON
X1
-0.2854
X2
0.3043
X3
0.2523
X4
0.4499

Indicator orientativ, model intern (scor Altman Z'') pe baza datelor publice oficiale; nu este o garanție.

Poziția în sector

Din cele 33.779 firme cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 în 2025, firma se află în primele 1% după cifra de afaceri.

Creșterea cifrei de afaceri a fost cu 13,6 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

Marja netă a fost cu 6,0 puncte procentuale peste mediana sectorului în 2025.

După numărul de salariați, firma se află în primele 1% din același cod CAEN.

Comparația se face între firmele cu bilanț depus pe codul CAEN 4941 pentru anul 2025, după metoda publicată în documentația WebHunt.

Administrare și legături

În registrele publice figurează 1 persoană cu rol de conducere, cu rolul: administrator.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Persoane de decizie
1 persoană de decizie: nume, rol și email, incluse în planurile plătite.

Date din surse publice/oficiale · Sursă ↗ pe fiecare înregistrare · Informații GDPR și opoziție

Rețea de conexiuni
Vezi administratorii, firmele asociate și grupul din care face parte. Se deblochează odată cu profilul.
Achiziții publice
2 contracte publice câștigate, autorități contractante, valori și obiect (CPV) la deblocare.
Semnale & evenimente
1 semnal înregistrat (cel mai recent: procurement). Fonduri UE, licitații, insolvență, schimbări: semnalele sunt pentru clienții plătitori.
Semnal CAEN Rev.3 neactualizat
Verificare dacă firma folosește un cod CAEN din nomenclatorul vechi Rev.2, care trebuie actualizat la Rev.3, disponibilă pentru clienții plătitori.

Pregătire AI

50/100
Scor vizibilitate AI
Vizibilitate AI parțială
  • Permite asistenții AI (GPTBot · ClaudeBot · Perplexity)
  • Date structurate (JSON-LD)
  • llms.txt
  • ai.txt

Cât de vizibilă e firma în ChatGPT, Claude, Perplexity & căutarea AI.

Activitate publicitară
Canale de publicitate detectate pe site-ul companiei (Google Ads, Meta, TikTok, LinkedIn), disponibile pentru clienții plătitori.
Angajări
Semnal de recrutare: pagină de cariere și anunțuri de angajare detectate pe site-ul companiei, disponibile pentru clienții plătitori.

Evidențe în registre publice

Achiziții publice2 contracte publice câștigate
Persoane de decizie1 persoane de decizie identificate · Administrator
Rețea de relații de afaceri3 companii conectate prin conducere sau acționariat comun (sursă publică oficială)

Ce se deschide la A&S TURISM CONSTRUCT cu o singură deblocare

  • Site verificat: a••••••e.ro
  • Persoană de decizie: M•••••• A••••• C••••••, administrator
  • Email și telefon, cu sursa pe fiecare înregistrare

Deblochezi o dată, firma rămâne deschisă cât timp ai contul.

Contul gratuit vine cu 3 deblocări, ca să vezi exact ce primești. Extensia WebHunt activă îți dă 15 deblocări pe lună, iar pentru prospectare zilnică planurile pornesc de la 229 lei pe lună.

Cereri de ofertă (RFQ)

Vrei o ofertă de la A&S TURISM CONSTRUCT sau de la firme similare? Postează o cerere pe Deal-Room: anonim, structurat, ofertele vin la tine.

Cere o ofertă pe Deal-Room

Această firmă nu are încă articol de prezentare

Reprezinți compania? Poți adăuga un material Puls care explică ce face firma, ce servicii oferă, ce experiență are și de ce poate fi un partener de încredere.

Adaugă articol de prezentare

Datele provin din surse publice oficiale și sunt prezentate cu scop informativ. WebHunt nu garantează acuratețea în timp real. Ești titularul acestei firme? Revendică profilul pentru a-l gestiona.
Ai găsit o informație greșită? Raportează o eroare.

Analize și semnale din piața românească, pe email, de la Puls by WebHunt.io. O dată pe săptămână.